BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

Pembe Maske Yurtdışı Kampanyaları

Pembe Maske Yurtdışı Kampanyaları

Kısa zaman içerisinde özellikle Türkiye’de olmak üzere birçok insan tarafından kullanılan pembe maske, etkisi ve içeriği ile insanların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Öyle ki bu ürünü televizyon dünyasının ünlü isimleri de kullanarak muazzam bir sonuç almayı başarmıştır. Artık pembe maske yurtdışı satış konusunda da hizmet başlatmış bulunuyoruz. Firmamız, uzun süredir müşterilerine sunduğu güven ve hızlı alışveriş imkanı ile çok kısa bir zaman dilimi içerisinde müthiş bir konuma ulaşmayı başarmıştır.

Pembe Maske yurtdışı kampanyaları ile ürünü satış hizmetimizi aktif hale getiriyoruz. Ürün kampanyası hakkında aşağıdan en detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

KAMPANYA

1 Kutu Pembe Maske – 20 Euro
2 Kutu Pembe Maske – 40 Euro
3 Kutu Pembe Maske – 60 Euro
4 Kutu Pembe Maske – 80 Euro
5 Kutu Pembe Maske – 100 Euro [Kargo ücretsiz + 1 Kutu Pembe Maske Hediye]
10 Kutu Pembe Maske – 200 Euro [Kargo ücretsiz + 2 Kutu Pembe Maske Hediye]
20 Kutu Pembe Maske – 400 Euro [Kargo Ücretsiz + 4 Kutu Pembe Maske Hediye]

5 kutuya kadar kargo ücreti 20 Eurodur. 5 kutu ve üzeri alımlarınızda kargo ücretsizdir.

Bu müthiş kampanya’dan yurtdışı siparişi verdiğinizde kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Almanya, Fransa, İtalya, Avusturya, İngiltere, Hollanda, İsviçte, Norveç, İsveç, İzlanda, İrlanda, San Marino, İskoçya, Belçika ve diğer tüm dünya ülkelerine satışımız mevcuttur ve kampanyamız geçerlidir. Pembe maske yurtdışı satış hizmetlerimizden en hızlı şekilde sizlerde faydalanarak kısa zaman içerisinde bu mükemmel ürüne sahip olabilirsiniz.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?