BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

Pembe Maske Adana

Pembe Maske Yaz KampanyasıPembe Maske Yaz Kampanyası

 

1 Paket Pembe Maske 59 TL

 

2 Paket Pembe Maske + Ücretsiz Kargo 115 TL

 

3 Paket Pembe Maske + 1 Paket Pembe Maske Hediye + Ücretsiz Kargo 170 TL

 

4 Paket Pembe Maske + 1 Paket Pembe Maske Hediye + Ücretsiz Kargo 225 TL

 

5 Paket Pembe Maske + 1 Paket Pembe Maske Hediye + Ücretsiz Kargo 275 TL

Pembe Maske

 

PEMBE MASKE NASIL KULLANILIR ?

  • Pembe maske ürününü kullanmadan önce,  yüzünüzü daha özenerek yıkayın ve ardından kurulayınız.
  • Pembe maskeyi yüz kısımlarınıza yoğun olarak uygulayınız. Boyun bölgelerinde de pembe maskeyi kullanabilmeniz mümkündür.
  • Yaklaşık olarak 30 dakika kadar yenileyici yüz maskesini yüzünüzde beklettikten sonra, basit bir şekilde yüz hatlarınızı hareket ettirerek maskeyi cildinizden kolaylıkla çıkarınız.
  • Pembe maske pembe maske ürününü 5 gün üst üste günde 1 defa yukarıdaki kullanım biçimiyle uygulamanız mümkündür. İsteğe bağlı olarak maksimum 30 güne kadar çıkarabilmektedir.

PEMBE MASKE İÇERİĞİNDE NELER BULUNUR ?

  • Su-Ethil Alkol-Gliserin-Asetat-Tokoferil-Bisabolol-Linoleik Asit-Askorbik Asit (C Vitamini)-Elastin-Kolajen-Çay Ağacı Yağı-Limon-Aloe Vera-Gül Yağı-Kayısı Yağı-İmidazölin Üre-Boyalar ve Pigmentler İçerir

yukarıdaki yazılan maddelere ek olarak içeriğinde barındırdığı için yararlı olan özler, tamamiyle Pembe Maske içerisinde bulunmaktadır.

hemen-siparis-ver-butonu

mesaj

 

Adana’da Pembe Maske Satılır mı ?

 

Siz Değerli Müşterilerimiz Adana’da yaşıyorsanız ve Pembe Maske‘ye nasıl ulaşırım diyorsanız artık Pembe Maske’ye sahip olmanız daha kolay.Sizler için sunduğumuz hizmetler karşısında Pembe Maske’ye ulaşmanız daha da kolaylaştırıldı.Eğer Adana’dan sipariş vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Sitemiz üzerinden aldığınız herhangi bir ürünü sipariş verdikten sonra en geç 2 iş günü içinde sipariş etmiş olduğunuz ürününüz size teslim edilecektir.Sadece Pembe Maske’ye Adana’dan değil Adana ve çevresindeki;Pembe Maske Hatay,Pembe Maske Mersin,Pembe Maske Adıyaman,Konya,Sivas,Kırıkkale,Kırşehir,Nevşehir,Niğde,Aksaray,Çankırı,Yozgat,Karaman ve diğer illerden kolayca sipariş verebilirsiniz.Ayrıca sizler için ödeme kolaylıklarıda bulunmaktadır.İsterseniz Ups Kargo Güvencesiyle Kapıda Ödeme – Kredi kartı İle Online Ödeme Ve Havale İle Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirsiniz.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?