BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

Kayısı Yağı ile Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olun!

Kayısı çekirdeğinde ki bitkisel yağların damıtılmasından sonra elde edilen kayısı yağı, genellikle cilt yaşlanmalarına, lekelere, cilt kırışıklıklarına ve son olarak da cilt sorunlarına iyi gelebilecek etkilere sahiptir.  Düzenli olarak kullanım sağlandığı zaman olumlu sonuçlar elde etmemize de destek sağlayabilir. Kayısı çekirdeği farklı vitamin ve minerallerine sahip bir unsur olarak bilinmektedir.  Kayısı yağında ise A,K,E ve d vitaminler bulunmaktadır. Genellikle A vitamini cildin gençleşmesine yardımcı olmakla birlikte kırışıklıkların ortadan kalkmasını sağlayarak ciltte meydana gelebilecek lekelerin giderilmesine de yardımcı olabilir. Bununla birlikte Pembe Maske gibi destekleyici etkilere sahip olabilecek ürün seçeneklerinden de yararlanarak kısa sürede olumlu sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir.

 

Aynı zamanda kayısı yağı, kuru ciltler için de bir o kadar yarar sağlamaktadır.  Yıpranmış ve kırışıklıkların giderilmesinde olumlu sonuçlar ile karşılaşmanıza de destek sağlamaktadır.  Haftada en az iki kere cildimizde ki sorunlu bölgelere sürdüğümüzde olumlu sonuçlar ile karşılaşmamıza yardımcı olabilir. Bunun yanı sıra kayısı yağını vücudunuz da ki selülit bölgelerine sürdüğünüz zamanlarda ise bölgesel olarak incelme göstererek daha fit ve güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Pembe maskenin bir diğer adı ise cilt yenileyici olarak bilinen bu destekleyici ürün doğru bir şekilde kullanım sağlandığı zamanlarda olumlu sonuçlar ile karşılaşmanıza yardımcı olabilir.

 

Kayısı yağı içeriğinde bulundurduğu magnezyum ve kalsiyum ile birlikte pek çok özelliğe faydası bulunmaktadır.  Bununla birlikte düzenli olarak kullanımı sağlandığı müddetçe cildimiz üzerinde olumlu etkilere sahip olmamıza yardımcı olabilir. Genellikle kadınların en büyük sorunları arasında yer alan cilt problemleri her türlü yolu denemelerine rağmen bir türlü üstesinden gelemiyorlar.  Ancak sizlere bu konuda yardımcı olabilecek kayısı yağı ile artık sizlerde hayalinizde ki pürüzsüz ve kusursuz cilde sahip olabilirsiniz.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?